Výroční členská schůze - zapis

Dne 19.1.2013 se v Hospodě u Čapku konala od 17:30 Výroční členská schůze které se účastnilo 39 členů a 13 hostu. Schůze probíhala dle programu který byl avízován na pozvánkách. Na začátku složili slib hasiče nový členové družstva mladých hasičů následovala zpráva velitele sboru na konci které oznámil svoji rezignaci a jméno jíž dříve projednaného nového velitele Františka Macka. Odstupujícímu velitelovi byl předán dárkový balíček jako poděkování za jeho zásluhy a činost ve sboru na postu velitele. Následovalo přednesení plánu práce který naleznete zde. Před diskuzí starosta obce poděkoval za spolupráci obce a sboru a doufá že to tak bude i v letošním roce. Sousední SDH Červená Hora nám v diskuzi oznámily že se událi i u nich změní na vedoucích pozicích. Celá schůze byla zakončena dobrou večeří kterou pro nás připravila p, Čapková a tímto ji děkujeme. Něco málo fotek naleznete zde.

Tísňové linky

150 - HASIČI
155 - ZÁCHRANKA
158 - POLICIE ČR
156 - Městská Policie
112 - Tísňové volání

Vyhledávání

Počasí

Počasí