Soutěže

 

 

Kalendář soutěží, oslav a dalších akcí pořádaných SDH v okrese Náchod

 

SH ČMS – OSH Nácho Soutěže  -  2015

Datum

Pořádá: SDH, ...

Název akce

Poznámka

únor

14. 2.

OSH Ná - ORM

Volební aktiv mládeže

od 9 hod. v České Metuji

21. 2.

Česká Metuje

Pohár starosty obce v uzlové štafetě    MH

březen

14. 3.

OSH Ná - ORV

Volební aktiv velitelů

od 9 hod. ve Velké Jesenici

21. 3.

OSH Náchod

Shromáždění delegátů SDH

od 9 hodin v České Metuji

duben

4.4

Rožnov

Rožnovský pohár v ZPV MH a Dorost

18. 4.

Nahořany

Memoriál V.Štěpána v ZPV                 MH

25. 4.

Běloves

Memoriál Jirky Beka v disc.CTIF       MH

25. 4.

Běloves

Běloveský kilo                                Dorost

25. 4.

Radešov

Radešovská osma

květen

2. 5.

Horní Rybníky

O pohár starosty obce Zábrodí   (v PÚ)

hřiště Zábrodí

2. 5.

Heřmanice

závody           M - klasika "Hrbáč", Ž, MH

od 9.30 hod.

3. 5.

Nízká Srbská

Pohár starosty SDH                              MH

9. 5.

Křinice

Pohár a Memoriál

16. 5.

Bohdašín

Bohdašínský pohár                               MH

23. 5.

OSH Náchod

Okresní soutěž hry Plamen

ZŠ Plhov

23. 5.

Velký Třebešov

O pohár obecního úřadu            (VČHL)

od 10 hod. v areálu Vagon

23. 5.

Žďár na Metují

O žďáreckou putovní proudnici

30. 5.

Bezděkov n.M.

Bezděkovské šedesátky                        MH

30. 5.

Josefov

O Josefovský pohár  (PÚ)            M,Ž,MH

od 10h.u voj.střel.Ravelin XIV hradby Josef.

červen

červen

Hejtmánkovice

Pohár starosty obce a Memor.B.Myšáka

6. 6.

OSH Náchod

Okresní soutěž Dorostu a v PS

stadion Jaroměř

6. 6.

Bezděkov n. M.

O pohár starosty obce

13. 6.

KSH KHK

Krajská soutěž v PS

Ústí nad Orlicí

13. 6.

okrsek Dolany

okrsková soutěž

ve Svinišťanech         + 130 let SDH

13. 6.

Rožmitál

soutěž

od 9 hod. u bývalé školy

13. 6.

Žďárky

Žďárecká špička (PÚ)                         M, Ž

od 13.30 hod.

13. 6.

Slatina nad Úpou

Memoriál br. Karla Pavláska v PS      M,Ž

od 9 hod. na přírodním parketu

13. 6.

Bělý

O bělský džbánek

od 13 hod.

13. 6.

Chvalkovice

pohárová soutěž "Florian cap"

20. 6.

KSH KHK

Krajská soutěž hry Plamen a Dorostu

Týniště n. Orl. + Bystré v Orl. hor.

20. 6.

Bohuslavice

Pohár starosty obce v PÚ                     MH

od 9 hod. na sokolské zahradě

20. 6.

Bohuslavice

Pohár starosty obce v netradičním PÚ     M,Ž

od 13 hod. na sokolské zahradě

20. 6.

Velká Ledhuje

O pohár starostky města Police n.M.

27. 6.

Miskolezy

soutěž

26. - 28. 6.

SH ČMS

Mistrovství ČR v PS profes.i dobr.hasičů

v Trutnově, stadion Lokomotiva



SH ČMS – OSH Náchod Soutěže  -  2015 (aktualizace 9. 2. 2015)

Datum

Pořádá: SDH, ...

Název akce

Poznámka

červenec

červenec

Vysokov

Noční soutěž v PS

4. 7.

Vlkov

Vlkovská ulička o pohár starosty obce

5. 7.

Rožnov

Pohárová soutěž v PÚ          M, Ž, MH vše

8. - 12. 7.

SH ČMS

Mistrovství ČR dětí a dorostu

v Praze

10. 7.

Provodov

Provodovská proudnice

od 17 hod.

11. 7.

Martínkovice

O pohár starosty obce

od 14 hod.

19. - 26. 7.

SH ČMS

Mezinárodní soutěž MH - CTIF

Opole (Polsko)

srpen

21. 8.

Martínkovice

O pohár SDH (noční soutěž)

od 21 hod.

22. 8.

Přibyslav

Přibyslavský pohár  (netradiční soutěž)

od 9 hod. na koupališti

29. 8.

Vysokov

O Pohár starostky Vysokova

září

září

Vysoká Srbská

O put. pohár starosty obce v PS nad 40 let

12. 9.

Bukovice

O putovní pohár starosty obce    (NHPL)

12. 9.

Jetřichov

O pohár starosty Jetřichova

19. 9.

Jaroměř

Jaroměřský pohár                                MH

v areálu PS

19. 9.

Velichovky

soutěž v PÚ  (VČHL)

26. 9.

SH ČMS

MČR CTIF družstev hasičů

Dvůr Králové nad Labem

26. 9.

Žernov

Žernovské hry                                      MH

26. 9.

Suchý Důl

O putovní svatováclavský pohár

26. 9.

Spy

O pohár starosty

od 13.30 hod.

říjen

3.10.

Hronov

Hronovský pohár

3. 10.

Hlavňov

O putovní pohár SDH

17. 10.

Mezilesí

Memoriál Josef Kárníka v ZPV           MH

Oslavy SDH -  2015

Datum

Pořádá: SDH, ...

Název akce

Poznámka

červen

Jizbice

600 let obce Jizbice

13. 6.

Spy

140 let

od 10 hod.

18. - 21. 6.

Náchod

130 let

20. 6.

Mezilesí

130 let

červenec

Lhota za Č.K.

130 let

5. 7.

Veselice

90 let

29. 8.

Hustířany

660 let obce Hustířany

29. 8.

Běloves

60. výročí práce s mládeží v SDH Běloves

září

Lhotky

130 let

Další hasičské akce  -  2015

Datum

Pořádá: SDH, ...

Název akce

Poznámka

únor

13. 2.

Šonov u N.M

Hasičský ples

od 20 hod. v Orelně

13. 2.

Heřmanice

Hasičský ples

od 20 h. v hospodě U Svobodů

14. 2.

OSH Ná - ORM

Volební aktiv ORM

od 9 h. v Čes.Metuji v kulturním domě

14. 2.

Zvole

Vepřové hody

v HZ Zvole

14. 2.

Bezděkov n. Met.

Hasičský bál

od 20 hod. v pohostinství u Vojtěchů

21. 2.

SH ČMS

20. Reprezentační ples SH ČMS

Staré Město, okr. Uherské Hradiště

21. 2.

Bohuslavice

Hasičský ples

od 20 hod. v Orelně

21. 2.

Vysoká Srbská

Hasičský ples

v sále místní hospody ve V.Srbské

28. 2.

Česká Metuje

Hasičský ples

od 20 hod. v Kulturním domě

březen

březen

Velký Dřevíč

maškarní merenda

7. 3.

Velká Jesenice

Hasičský ples

od 20 hod. v místní tělocvičně

14. 3.

OSH Ná - ORV

Volební aktiv ORV

od 9 hod. ve Velké Jesenici

14. 3.

Vysokov

Ples hasičů

v hospodě u Kohouta

21. 3.

OSH Náchod

Shromáždění delegátů SDH

v České Metuji

27. - 28. 3.

OSH Náchod

Kurz pro získání kvalifikace ved. mládeže

NMnM, internát Králíček (pod nám.)

duben

20. - 24. 4.

ORV

Základní kurz hasičů

na HZS Velké Poříčí

25. 4.

SH ČMS

Celostátní pouť hasičů Sv. Hostýn

Sv. Hostýn

30. 4.

Velký Dřevíč

čarodejnický rej  + stavění máje

květen

19. - 21. 5.

SH ČMS

PYROS / Iset  Brno

Brno

23. 5.

SH ČMS

Hasičský den na Konopišti

Konopiště

červen

20. 6.

Velký Dřevíč

Dřevíčská lávka

21. 6.

Velký Dřevíč

Dětský den

27. 6.

Přibyslav

druhý "Letní hasičský ples"

od 17 hod. na hřišti

červenec

4. - 5. 7.

SH ČMS

V. sjezd SH ČMS

v Pardubicích

srpen

28. 8.

Bukovice

Posvícenská zábava

29. 8.

Velký Dřevíč

rockový festival "Řezna fest"

září

3. 9.

ORV

COP velitelů JPO II, III a V  (V8)

od 14.30 h. v Autokempu Brodský Č.K.

4. 9.

ORV

Velitelský den pro JPO II, III a V

od 8 hod. v Autokempu Brodský u Č.K.

5. 9.

Zvole

Pouťová zábava

v HZ Zvole

říjen

10. 10.

Bohuslavice

Posvícenská zábava

od 20 hod. v Orelně

10.-12. 10.

Zvole

Staročeské posvícení

v HZ Zvole

18. 10.

Přibyslav

tradiční posvícenské "Stínání kohoutů"

od 13.30. hod. na návsi

Tísňové linky

150 - HASIČI
155 - ZÁCHRANKA
158 - POLICIE ČR
156 - Městská Policie
112 - Tísňové volání

Vyhledávání

Počasí

Počasí