Mladí hasiči

Hasičský pětiboj Teplice nad Metují 18.1.2015

Dne 18.1.2015 se uskutečnil ve sportovní hale v Teplicích nad Metují „Hasičský pětiboj“,který pořádalo SDH Teplice nad Metují spolu s OSH Náchod.Tohoto klání se zúčastnilo 37 pětičlenných hlídek.

Soutěžilo se v pěti disciplínách a to:

Minipožární útok,štafeta dvojic,spojování půlspojek,štafetový běh s překážkama a mladší žáci měli ještě disciplínu v určování technických značek
Naše družstvo v kategorii mladších  se umístilo na 6 místě ze 17 družstev v dané kategori. Naše nejlepší disciplína byla hadicové půlspojky kde jsme obsadili 4 místo.

Fotky naleznete na odkazu : http://mhnachod.rajce.idnes.cz/Hasicsky_petiboj_2015

Mikulášské klání

Dne  13.12.2014 se kolektiv mladších žáku naší SDH se zúčastnil akce pod názvem Míkulašské klání kde v disciplínách jako například kuželky, uzle a hasičské značky obsadil celkové 2 místo z 15 startující kolektivu.  Gratulujeme ke skvělému umístěni v tak velké konkurenci.

Žernovské hry mladých hasičů 2014

Dne 27.9.2014 proběhl další ročník soutěže pod názvem "Žernovské Hry mladých hasičů 2014" ač to ráno nevypadalo a přes mlhu nebylo vidět ani na druhou stranu hřiště tak se počasí umoudřilo a po zbytek dne už nám svítilo sluníčko. Zúčastnilo se 6 družstev mladších a 5 družstva starších.  V kategorii mladších vyhrálo družstvo domácích ze Žernova. Ze kterého si ještě připsala Sára Entlichová první místo a Linda Hrubešová druhé místo v disciplině  jednotlivců (svinování hadic). V Kategorii starších zvítězilo družstvo Náhořan.

Pohár starosty obce Bohuslavice

Dne 22.6.2013 se konala soutěž Pohár starosty obce Bohuslavice v PÚ.
Z rána nám moc počasí nepřálo a při odjezdu na soutěž pršelo, ale potom to začal déšť pomalu ustupovat až vysvitlo sluníčko.
Startovali jsme jako druzí. Útok se velmi povedl a naši mladší žáci  skončili na medailovém třetím miste.

Fotky naleznete na našem FB profilu po kliknutí zde.

Memorial Jirky Beka

Dne 27.4.2013 proběhl 11. ročník Memorialu Jirky Beka na dopravním hřišti v Náchodě- Bělovsi a to v disciplínách CTIF. Soutěže se zúčastnilo 12 mladších 16 starších družstev.  V kategorii mladší se žernovské děti v požárním útoku umístili  na 8 místě a ve štafetě na 7 místě a celkově to dalo na 8 místo. I přes mírně deštivé počasí jsme si soutěž užíly. Fotky naleznete na facebooku nebo po kliknutí zde .

Více článků...

Tísňové linky