Školení na motorové pily

V minulém týdnu absolvovalo 9 členů JPO Žernov výcvik a zkoušky obsluhy motorových rozbrušovacích a řetězových pil. Každý z nás si vyzkoušel různé techniky kácení stromů, odvětvování, řezání všeho druhu, včetně úklidu pracoviště od větví a likvidaci kalamitních situací, v podobě kácení nebezpečných vývratů a vyhnilých stromů. Na závěr každého dne jsme si ještě procvičili rozborku/sborku motorové pily v rámci její denní údržby a broušení řetězu. Myslím, že všichni účastníci byli s kvalitou školení a výcviku spokojeni a celkem nyní disponuje naše JPO 11 hasiči s platnou lékařskou prohlídkou a způsobilostí pro zásah s motorovou pilou a rozbrušovačkou.

Tísňové linky

150 - HASIČI
155 - ZÁCHRANKA
158 - POLICIE ČR
156 - Městská Policie
112 - Tísňové volání

Vyhledávání

Počasí

Počasí