Okrskové cvičení JPO

Dne 24. 9. jsme se v šesti členech jednotky JPO zúčastnili cvičení, pořádaného dle pokynů okresní rady velitelů, velitelem našeho okrsku Červený Kostelec. V 17 hodin se jednotky našeho okrsku dostavily ke kravínu ve Lhotě za Červeným Kostelcem. Zde proběhla nejprve teoretická část cvičení, první pomoc při popáleninách. Hlavním tématem cvičení bylo hašení zemědělských objektů a záchrana ustájených zvířat. Teoretická část spočívala v popisu běžných zemědělských objektů, způsobu použití hasící techniky, postupu při vyvádění hospodářských zvířat a další užitečné a praktické rady, jak při záchraně zemědělského majetku a zvířat postupovat. Praktická část spočívala v rozvinutí útočného proudu z přistavené cisterny na 4 zároveň hasící proudy v prostoru areálu kravína.

Tísňové linky

150 - HASIČI
155 - ZÁCHRANKA
158 - POLICIE ČR
156 - Městská Policie
112 - Tísňové volání

Vyhledávání

Počasí

Počasí