Žernovský BEJK a Krajské TFA 2018 - výsledky

V sobotu 30. 6. se na trať třetího ročníku Žernovského BEJKA odvážilo celkem 24 startujících hasičů a hasiček. Organizace šla hladce a výkony soutěžících jsou rok od roku lepší. Je vidět, že už si naše soutěž našla své zájemce, kteří se věnují přípravě a často k nám váží cestu i desítky kilometrů.

Výsledková listina z BEJKA

Foto z BEJKA

Následujícího dne, 1. 7., se opět v našem sportovním areálu u sokolovny konalo krajské kolo v disciplínách TFA, které s naší pomocí pořádalo Krajské sdružení hasičů Královéhradeckého kraje. Z tohoto závodu postoupili tři nejlepší borci z každé kategorie na podzimní Mistrovství ČR, které letos proběhne v Domažlicích, se závěrečným výběhem na tamní věž na náměstí.

Výsledková listina TFA

Foto z TFA

 

Tísňové linky

150 - HASIČI
155 - ZÁCHRANKA
158 - POLICIE ČR
156 - Městská Policie
112 - Tísňové volání

Vyhledávání

Počasí

Počasí