Žernovské hry mladých hasičů 2017

Dne 23. září jsme uspořádali již VII. ročník soutěže nazvané "Žernovské hry mladých hasičů", která je zařazena do seriálu závodů o "Pohár starosty OSH Náchod". Naše žernovská soutež se skládá ze třech disciplín. První dvě, požární útok a štafeta dvojic jsou kolektivní a součet jejich výsledků určí vítěze Žernovských her MH. Třetí disciplína, svinování hadic na čas, je individuální. Mladí Žernováci se účastnili soutěže pouze ve starší kategorii, mladší byla bez naší účasti. Fotografie ze soutěže naleznete ZDE.

Výsledky kategorie starších:

Požární útok - 1. Žernov, 2. Nahořany, 3. Lhota za Č. Kostelcem, 4. Horní Radechová, 5. Brzice

Štafeta dvojic - 1. Lhota za Č. Kostelcem, 2. Suchý Důl, 3. Velichovky, 4. Nahořany, 5. Žernov, 6. Nový Hrádek, 7. Mezilesí

CELKOVÉ POŘADÍ: 1. Lhota za Č. Kostelcem, 2. Žernov, 3. Nahořany, 4. Suchý Důl, 5. Velichovky, 6. Mezilesí, 7. Nový Hrádek

 

Ve svinování hadic starších se Miky Hruša umístil na krásném druhém místě!

 

Všem dětem děkujeme za účast, reprezentaci našeho sboru a blahopřejeme k dosaženým výsledkům!

 

Tísňové linky

150 - HASIČI
155 - ZÁCHRANKA
158 - POLICIE ČR
156 - Městská Policie
112 - Tísňové volání

Vyhledávání

Počasí

Počasí