Výroční členská schůze SDH Žernov (07.01.2012)

Dne 7.1.2012 proběhla v hospodě u Čapků Valná hromada SDH Žernov, které se zůčastnilo 47 členu a 7 hostů. Po zprávě o činnosti sboru v loňském roce, kterou přednesl P. Macháně, následovala zpráva o práci s mládeží p. Seibrta, který pro naší mládež dělá hodně a v jeho zprávě zazněla i kritika na vedeni sboru. Dalé bylo přijato 11 nových mladých hasičů a jeden člen mezi dospělé hasiče, jmenovitě David Roudný. Nasledovalo přednesení plánu na rok 2012. Pár slov od hostů, kteří poděkovali za pozvání a za skvělé vedení mladých hasiču a neopomenuli i nějakou tu kritiku. Poslední byla volná diskuze a večer byl zakončen večeří. Pozvánka viz níže, fotografie naleznete ve fotogalerii.


Tísňové linky

150 - HASIČI
155 - ZÁCHRANKA
158 - POLICIE ČR
156 - Městská Policie
112 - Tísňové volání

Vyhledávání

Počasí

Počasí